hasar

english Injury
Oenanthe javanica
Oenanthe javanica1.jpg
Scientific classification
Kingdom: Plantae
(unranked): Angiosperms
(unranked): Eudicots
(unranked): Asterids
Order: Apiales
Family: Apiaceae
Genus: Oenanthe
Species: O. javanica
Binomial name
Oenanthe javanica
(Blume) DC.
Synonyms
  • Cyssopetalum javanicum Turcz.
  • Dasyloma corticatum Miq.
  • Dasyloma japonicum Miq.
  • Dasyloma javanicum (Blume) Miq.
  • Dasyloma laciniatum (Blume) Miq.
  • Dasyloma latifolium Lindl.
  • Dasyloma subbipinnatum Miq.
  • Falcaria javanica (Blume) DC.
  • Falcaria laciniata (Blume) DC.
  • Oenanthe decumbens Koso-Pol.
  • Oenanthe kudoi Suzuki & Yamam.
  • Oenanthe normanii F.P. Metcalf
  • Oenanthe stolonifera Wall. ex DC
  • Oenanthe subbipinnata (Miq.) Drude
  • Phellandrium stoloniferum Roxb.
  • Sium javanicum Blume

özet

  • Bir başkasının haklarını ihlal eden ve haksız yere suçlanan
  • fiziksel hasara yol açacak bir veya bir şeye neden olan bir eylem
  • Fiziksel hasar veya incinme ile sonuçlanan bir kaza
  • savaştan kaynaklanan askeri personel için bir zayiat
  • Vücudun şiddete, kazaya veya kırılmaya bağlı herhangi bir fiziksel hasarı vb.

genel bakış

Oenanthe javanica , genellikle Java waterdropwort , Çin kereviz , Hint pennywort , Japon maydanoz , su kereviz ve su dropwort , Doğu Asya kökenli su dropwort cinsi bir bitkidir. (Çin kereviz aynı zamanda Apium graveolens var. Secalinum'a verilen addır ). Ilıman Asya ve tropikal Asya'da yaygın bir yerel dağılımı vardır ve ayrıca Queensland, Avustralya'ya özgüdür.
Bu bitki Cryptotaenia cinsi bitkilerle karıştırılmamalıdır, bazen "Japonca yabani maydanoz" (Japonca mitsuba ) denir .
Sahne şartları Yükseltir ve sahne kesme deliği (aşama) bir parçası ile ilgili oyuncu ve sahne düşürür mekanizması. Kabuki'de icat edildi, bu da onu yükseltmek ya da yükseltmek ve indirmektir.